МЕДИА ЦЕНТАР

ВИДЕО: Гостување на Љубчо Георгиевски на 24 Вести (14.11.2014)

ljubco

Погледнете го гостувањето на претседателот на ВМРО-Народна партија, Љубчо Георгиевски во 24 Анализа кое се емитува на телевизијата 24 Вести.


24 ANALIZA by 24vesti

 


ВИДЕО: Гостување на Слободан Близнаковски на АТВ (24.04.2014)

cobe1

Погледнете го гостувањето на носителот од ВМРО-Народна партија во ИЕ1, г-дин Слободан Близнаковски на АТВ од 24.04.2014 година.


ВИДЕО: Гостување на Љубчо Георгиевски на Алсат-М (24.04.2014)

Ljubco _Alsat_M

Погледнете го гостувањето на претседателот на ВМРО-Народна партија, г-дин Љубчо Георгиевски на Алсат-М телевизија од 24.04.2014 година.


ВИДЕО: Гостување на Слободан Близнаковски на 24 Вести

cobe

Погледнете го гостувањето на носителотот на ВМРО Народна партија во изборната единица бр.1, Слободан Близнаковски на телевизијата 24 Вести од 09.04.2014.


Студио 24 – Избори 2014 (09-04-2014) by 24vesti


ВИДЕО: Гостување на претседателот Георгиевски на Тв Орбис (08.04.2014)

orbis

Погледнете го гостувањето на претседателот на ВМРО Народна партија, Љубчо Георгиевски на битолската телевизија Орбис од 08.04.2014 година


Страна 2 of 1312345...10...последна »