МЕДИА ЦЕНТАР

ВИДЕО: Прес на претседателот на ВМРО-Народна партија, Љубчо Георгиевски (22.01.2014)

20140122_132511_1

Погледнете ја целосната прес конференција на Претседателот на ВМРО-Народна партија, Љубчо Георгиевски одржана во среда (22.01.2014), на тема „Започнувањето на преговорите на Србија за влез во ЕУ“.


ВИДЕО: Гостување на претседателот на ВМРО-НП, Љубчо Георгиевски во емисијата „Патот кон“ на Алсат-М телевизија (12.12.2013)

Ljubco _Alsat_M

Во видеото проследете го гостувањето на претседателот на ВМРО-Народна партија, г-дин Љубчо Георгиевски во емисијата „Патот кон“, која се емитува на телевизијата Алсат-М.


ВИДЕО: Гостување на претседателот на ВМРО-НП, Љубчо Георгиевски во емисијата „Зебра“

Capture

Во видеото проследете го гостувањето на претседателот на ВМРО-Народна партија, г-дин Љубчо Георгиевски во емисијата „Зебра“.


Претседателот на ВМРО-НП, Љубчо Георгиевски вечерва ќе биде гостин во емисијата „24 Анализа“

Ljubco

Претседателот на ВМРО-Народна партиja, г-дин Љубчо Георгиевски вечерва со почеток од 21 часот ќе биде гостин во емисијата „24 Анализа“, која се емитува на телевизијата 24 Вести.


Претседателот на ВМРО-НП, Љубчо Георгиевски во четврток ќе биде гостин во емисијата „Патот кон…“

Ljubco Georgievski

Претседателот на ВМРО-Народна партија господинот Љубчо Георгиевски утре (четврток) со почеток во 20:50 часот ќе гостува во емисијата ‘‘Патот кон…‘‘ на АЛСАТ-М со Мухамед Зекири. Во емисијата исто така ке гостува и господинот Владо Бучковски.


Страна 4 of 13« почетна...23456...10...последна »