Претседателот на ВМРО-НП, Љубчо Георгиевски вечерва ќе биде гостин во емисијата „Топ Тема“

Ljubco

Претседателот на ВМРО-Народна партиja, г-дин Љубчо Георгиевски вечерва со почеток од 20:15 часот ќе биде гостин во емисијата „Топ тема“, со Александар Чомовски.

Оваа емисија се емитува на телевизија Телма.